Vähese kalorsusega praadima hakkavad

Leijalad, mis sisaldavad praadimist, sisaldavad peaaegu sama palju rasva, küllastunud rasva ja kolesterooli / portsjoni, kui kondita, nahata kana rinnad. Lisaks sellele on tailiha praad 3-untsi serveerimisel veidi rohkem kaloreid kui keedetud kana. Lihatoidud, mis sisaldavad väikseimas koguses kaloreid serveerimisel, pärinevad ümmargusest või lõualuukast, vältige liigse kalorite lisamist nendele praedele ja kasutage madala rasvasisaldusega toiduvalmistamismeetodeid nagu grillimine, küpsetamine, küpsetamine või praadimine. Kuigi nende kalorsused on väikesed, on kõige parem söögikogus säästa vaid mõõdukalt: liiga palju punast liha on seotud suurenenud vähktõve ja südamehaiguste riskiga.

Alumine ümmargune söögikord

BeefRetail.orgi sõnul on keedetud alt ümmarguse prahiga 3-untsi serveeritav kogus 139 kalorit, mis on saadaval madala kalorsusega praed. Kuna see on nii lahja – iga serveerimisel on vähem kui 5 grammi kogu rasva, 1,7 grammi küllastunud rasva ja vähem kui 60 milligrammi kolesterooli – põhjaga ümmargune praad on kõige paremini keedetud niiskes soojuses, et see ei muutuks karmiks. Proovige praadida või praadida praad küpsetatud köögiviljades kaetud ahjus. Alumine ümmargune praad võib olla praaditud, kuid alles pärast seda, kui see on marineeritud, et aidata lihast maitsta.

Sirloin-Tip Side Steak

Tuntud ka puusöe praed, nöörõõsadest-püstinaid või ümmarguse sirloin-tip poolsibis, sirloin-tip poolsibid sisaldavad 143 kalorit iga 3-unts serveerimisega. See praadijäätmete lõikamine on hea valik, et lõigata õhukeseks ja kuivaks lühikeseks ajaks, soovitab sertifitseeritud Angus Beefi saiti. Tee väike kogus veiseliha venitada edasi, segades-praadida seda köögiviljad nagu rohelised oad ja porgandid ja serveerides pruuni riisi. Sibula pürekivi võib ka marineerida ja grillida, küpsetada või küpsetada.

Aurusauna silm

Ümmarguse praadia silma lõigatakse ümmarguse röstiga silmast, mõnikord nimetatakse ka ümarate sileraudadeks. Ümarussi keedetud silmaarst koosneb 3-untsist 144 kalorist ning on rasvaprotsent, küllastunud rasv ja kolesterool madalam kui põhjaga ümmardis praed või sirloini külgpüree. Nagu teisedki vähese kalorsusega lihakoormustrid, on ümmarguse praadia silm nii pehme, et see võib muutuda kuivaks, välja arvatud juhul, kui seda keedetakse suures koguses vedelikku. Proovige seda ette valmistada aeglase pliidi või ahju sees, mis nõuab kuumtöötluse pikka aega. Ümmarguse praadi küpsetatud või grillitud silm, ainult pärast seda, kui see on marineeritud.

Ümmargune vihjeveok

Ümmargune viilijook sisaldab 148 kalorit küpsetatud veiseliha iga 3-untsise serveerimisega. Lihatooteid võib märgistada mitmesuguste nimetuste all, sealhulgas võileibikiil, trimmitud viilude praad, hommikusööki ja lihavõttepükse. Mõned nendest jaotustükkidest – eriti need, mida nimetatakse võileiba või hommikusöögiks – on viilud äärmiselt õhukesed ja sobivad küpsetamiseks. Paksemaid jaotustükke saab marineerida, seejärel grillida või praadida, kuigi neid võib kasutada ka friikartulite, saunade ja hautiste korral.