Toitumisplaan anonüümsetele üleööjatele

Anonüümse ülemääraja või OA on grupi liikumine, kus need, kellel on kompulsiivne söömishäire, pakuvad üksteisele toetust ja osavust ületamise eesmärgil. OA ei propageeri mingit erilist toitumisviisi, programmi aluseks on kompulsiivse söömise käitumine.

Ametlik organisatsioon määratleb OA kui üksikisikute stipendiumi, kes elavdavad kompulsiivset ületamist. Liikmete kehamass võib erineda rasvunud kuni alakaalust, kuid kõigil liikmetel on kohustuslik söömishäire. Mõned käitumised võivad sisaldada lahtisti, oksendamist pärast sööki, sööki, sööki, kehakaalu ja toiduga kinnipidamist ning dieedi pillide ja kiirtoiduga toitumise skeemide kasutamist.

Kahjuliku käitumise hoidumine on OA programmi filosoofia aluseks. Liikmed peavad tunnistama, et nad ei suuda kontrollida käitumist ja tööd, et vältida sundimist ühe päeva jooksul korraga. OA ei propageeri dieediregulatsiooni ja hoiatab piirava toitumise vastu, mis võib raskendada üleküpsust. OA-programm sarnaneb muudele sõltuvustele mõeldud 12 sammu programmidega. Esimese sammuna peavad 12step.orgi kohaselt liikmed tunnistama oma jõuetus oma sõltuvusest – toitu, üleööjaile – ja tunnistama, et nende elu on muutunud juhutamatuks.

Tasakaalustatud ja tervislik toitumine on tähtis kaalu normaliseerimiseks ja toidu käitumise muutmiseks. Ameerika Ühendriikide 2010. aasta toitumisjuhistes soovib Ameerika Ühendriikide põllumajandusministeerium piirata rasvade, suhkrute ja rafineeritud terade kasutamist. Peale selle soodustavad suunised toitaineliste toiduainete, nagu puuviljad, köögiviljad, terveid terveid, madala rasvasisaldusega piimatooteid, mereande ja lahja liha, toitmist. Oad, herned, pähklid ja seemned on ka tervisliku tasakaalustatud toitmise oluline osa. Üldiselt, et vältida rasvumist või kehakaalu, peate sööma vähem kaloreid või kulutama rohkem kaloreid füüsilise tegevuse või mõlema kaudu. Harvardi Ülikooli rahvatervise kooli toitumise ja epidemioloogia professor dr Walter Willetti sõnul võib küllastumata või tervislike rasvade rafineeritud terade asendamine parandada vere kolesterooli taset ja madalamaid triglütseriide ning seeläbi vähendada südamehaiguste riski; Portion Juhtimine on oluline ka söömisharjumuste muutmisel ning kõikide nädala osade mõõtmine on suurepärane algus õppimisest ja sobivate toitude osade mõõtmine.

Tervislik toitmine hõlmab nii teie toidu toiteväärtust kui ka toitu. Söömine on sageli sotsiaalne, ja toitu tuleks meeleldi nautida teiste ettevõtete seas. Michelle May, arst ja tähelepanelik söömise ekspert selgitab oma veebisaidil, et “paljud toiduga võitlevad inimesed reageerivad mõttetuks nende tunnustamata või uurimata käivitavate tegurite, mõtete ja tundetega.” Võib arvata, et meeldejääva söömise vastuvõtmine suurendab teie teadlikkust teie käivitajatest ja söömist Mustrid. See teadlikkus aitab teil parandada nii toitumisharjumusi kui ka kaalutlusi. Oldway Conservation Trust, organisatsioon, mis edendab tõeliste toiduainete tarbimist ja positiivse pärandiga seotud toitumisharjumusi, rõhutab, et parema tervise saavutamiseks peaksite sööma aeglaselt teiste ja Lõõgastavas keskkonnas.

Aneimsete ülevaade üleöötajatele

Dieet ja OA

Tasakaalustatud dieedi soovitused

Tervisliku toitumise käitumine