Sünnipäevade ideed 100-aastastele vanamaadele

100-aastane elukoht on haruldane ja väärib tähistamist erilistel viisidel. Kui teie vanaema on auväärne naine, määrake, millist pidu või kingitusi oleks talle sobiv, lähtudes sellest, mis temaga kõige paremini meeldib, seoses tema tervisega ja mis on teostatav. Ükskõik, kas see on suur pidu, kus kogu perega sõidab üle kogu riigi, või vähese tähtsusega õhtusöök koos mõne pere ja sõpradega, rõhutage selle verstaposti tähtsust ja seda, kui eriline on teie vanaema kõigile kohal.

100. aastapäeva tähistamine

Koos vanemate austusega võta koos oma perega plaani sünnipäeva tähistamiseks. Seadke lõbustuspark sajandi teema või põhineb aastal, mil vanaema sündis. Kasutage oma lemmikvärvides laudlinade ja teenetemärke. Pidu võib hõlmata lähedasi perekondi ja sõpru, kes jagavad mälestusi ja annavad talle head soovid. Kui võimalik, korraldas vana kallis sõber või pereliige, pole ta pikka aega üllatuses peol. Lisage muusikat, mida vanaema armastab. Mõelge oma vanaema tervise vajadustele sündmuse planeerimisel, et veenduda, et see on tema ajakavale sobiv, kui ta vajab puhata.

100 aastat mälestusi

Esitage oma vanaema mälestustega tema 100 aastat erilisel moel. Sa võiksid koguda fotod teda noorelt, täiskasvanuna, pulmas, laste kasvatamises ja vanemas ja esitada need talle külalisteraamatusse. Iga piltide lehekülg peaks sisaldama erinevate pereliikmete või sõprade erimälumärkide jutumärke. Samuti võite pilte skannida ja üles laadida arvutisse, et luua piltide slaidiseanssi, seadistada muusikat. Saate ka slaidiseanssi näidata oma vanaema pidu või sünnipäeva kogumist.

100 väikest asja

Esitage oma vanaemat kingitustega, millel on “100” teema. Üheks ideeks on luua 100-le erineva inimese, sõprade ja perega vanade tuttavate ja praeguste hooldajate jaoks heategevuslike soovide brošüür. Töötage lillekauplusega, et näidata talle lilleseadet, milles kirjeldatakse 100-st oma lemmiklilledest “100”. Pange kokku 100 fotot oma elu kollaaž ja esitage talle ilus raamis. Kas teil on 100 suurt ruutu, millest igaühel on midagi sellist, nagu tark quote, värss Piiblist või muust religioossest raamatust või naljakas sõnum, mida vanaema alati ütleb.

Kingitused, kui ta oli noor

Üllata oma vanaemat kingitustega, mis on seotud selle aastaga, mil ta sündis, või kümnendil, kui ta kasvas. Näiteks kui teie vanaema sündis 1913. aastal, võite teha mõningaid uuringuid sündmuste kohta, mis tekkisid selle sündimise päeval Või aasta ja pane need kokku uudiskirjaga, mille peamine pealkiri on teie vanaema sündi. Võite leida ka muusikat, mida vanaema armastas üles kasvada ja luua CD või digitaalse esitusloendi. See peaks olema teie vanematele või tema hooldajale mängimiseks kõige lihtsam vorm. Vaadake, kas DVD-l on saadaval mõni filmi, mida vanaema meeldis teismelisele või nooremale täiskasvanule ja üllatus oma vanaemaga. Ta kindlasti hindab reisi alla mäluraja.