Pehme pühvli mozzarella juustu kalorid

Mozzarella juust on traditsiooniliselt valmistatud pühvlipiimast, kuigi paljud toidupoedis leiduvad sortid on nüüd valmistatud lehmapiimast. Pehme pühvliga mozzarella, mida nimetatakse ka bufalaks mozzarellaks, on kreemjas tekstuur.

Kaloreid

Vastavalt USDA rahvusliku toiduvarude andmebaasi andmetele on 1-untsi pehme pühvlite mozzarella juust sisaldab 85 kalorit, millest 55 on pärit rasvast või üle 50 protsendi. Ameerika Ühendriikide põllumajandusministeerium soovitab teie kaloreid piirata ligikaudu 2000-le päevas, seega peate kindlasti jälgima pühvlite mozzarella juustu kogust, mida tarbite, et vältida ülekuumenemist.

Toitained

Pehme pühvli mozzarella juustu söömine aitab teil täita oma igapäevaseid valkude eesmärke. Meditsiiniinstituut soovitab süüa 46 kuni 56 grammi proteiini päevas – 1-untsine pehme pühvlipuu mozzarella juust annab teile 6 grammi proteiini või 13 protsenti kuni 10,7 protsenti päevasest proteiinist .

Fun Fact ja teenindusmaht

Rullpühvliga mozzarella käsitsi annab selle kihiline tekstuur vastavalt CooksInfo.com-le. See teeb nii, et juustu kihtide vahele jäävad putukate mozzarella kuubikuteks vadak. Mozzarella on väga toitainega tihe, nii et te ei taha seda üle kanda. Illinoisi Ülikool McKinley Tervisekeskus soovitab teil näha seda sama suurusega kui paari täringut, et veeta ainult 1-untsi portsjonit.