Parimad meetodid karvade eemaldamiseks kulturismi jaoks

Pole mingit ime, et kulturistidel on afiinsus sileda ja juusteta naha suhtes – see võimaldab nende lihaseid võistlusel keskenduda. Kuigi mitmesuguseid lähenemisviise karvututele on olemas, ei võta endale ette, et teie jalgadele või näole kasutatav meetod oleks teie kehale kõige parem, vali karvade eemaldamise taktik, mis põhineb teie naha ja juuste tüübil.

Smooth Shaving

Raseerimine on ideaalne kiireks kohapealseks eemaldamiseks. See on mitteinvasiivne, sest see lõikab juukseid naha kohal. Hoidke alati oma nahatüübile valmistatud raseerimiskreemi peal ja kasutage puhtaid ja teravaid habemenuga. Vajutage õrnalt raseerimist alla ja liigutage seda juuste kasvu teises suunas, kui teil on kalduvus ärritada või habemeajamine, siis raseerige samal viisil kasvamise suunas. Raseerimist võib olla raske teha iseenesest, eriti raskesti ligipääsetavates piirkondades nagu seljas. Saadaval on ka Razor-täiteained, mis kinnituvad otsa ja töötavad pikkade käepidemetena. Pärast niiskust nahale niisutage mittekomoduleeriva tootega, et leevendada punetust ja ärritust. Juuksed hakkavad kasvatama üks või kaks päeva pärast raseerimist sõltuvalt üksikisikust.

Vahutamise imesid

Vahatamine eemaldab juukse juuksed, tulemustega kestavad tavaliselt 3 kuni 4 nädalat. Suuremate alade jaoks, nagu selja ja rindkere puhul, on kõige parem külastada esthetician – see tagab, et teie juuste ja naha vajaduste paksuseks kasutatakse õiget tüüpi vaha, samal ajal eemaldades juukseid korralikult. Selliste väiksemate piirkondade jaoks nagu käsi võite kasutada kodus sisalduvaid vahakomplekte. Kuumutage vaha vastavalt sellele, nagu on näidatud, ja tõmmake seda juuste kasvu suunas. Vajutage riba alla ja tõmmake nahk tükkideks, enne kui see eemaldatakse vastupidises kasvu suunas. Jälgige rahustava aloe baasil tooneriga ja rikkalikult kreemiga.

Depilatoorsed unenäod

Depilatsioonikreemid sisaldavad kemikaale, mis lahustavad juukseid kohe naha pinnast. Tulemused kestis kaks kuni kolm nädalat. Nad sobivad ideaalselt normaalse ja kuivale nahale, kuid võivad ärritada tundlikku nahka. Kasutage alati kehapiirkonnale sõnastatud depilaatorit, mida kavatsete seda kasutada. Kergeks kasutamiseks on saadaval nii kreemi kui ka pihustatavaid valemeid. Pärast õlipõhist niisutajat pehmenda, et vähendada naha punetust ja pinget.

Kaduge laseriga

Laser-juuste eemaldamine on püsivam meetod sileda naha saavutamiseks. Laserpulsiivne valgus lahustab pilgu folliikulite juurest. Pärast iga istungjärku väheneb juuste kasv, mis on planeeritud vastavalt piirkonna kasvukiirusele. Kasv kergendab märkimisväärselt või lõpetatakse täielikult pärast nelja kuni kaheksa ravi. Laser juuste eemaldamine toimib kõige paremini jämedate ja tumedate juuksed. Enne ravi tuleb ristutada ala ja juuksed seansi järel järk-järgult välja kukkuda. Külastage dermatoloogi või sertifitseeritud laser spetsialisti, et korraldada konsultatsioon ja välja töötada programm, mis sobib teie nahatüübile ja juuste eemaldamise vajadustele.