Laste mängud ja tegevused alandlikkuse õppimiseks

Õppimine alandlikuks või alandlikuks tähendab õppimist keskenduma rohkem tehtud tööle või meeskonnatööle kui üksikute saavutuste saavutamisele. Olles alandlik on keeruline oskuste kogum, mis hõlmab võimet keskenduda vajalikele ülesannetele, meeskonnatööle ja teiste töö tunnustamisele, ilma et esile tuua personaalseid panuseid või oskusi. Alandlikkust julgustavad mängud hõlmavad koostööd, meeskondi ja rollimänge. Tegevused võivad hõlmata ühiskondlikke üritusi.

Koostöö mäng

Koostöö mängib keskendudes pigem lõbutsemisele kui võitmisele. “Sardiinid” on “Hide-and-Seek” sarnane mäng, välja arvatud see, et see “peidab” teiste mängijate asemel. Kui laps, kes on “see”, asub otsija peidikusse. Korda, kuni kõik lapsed on leidnud peidetud mängijaid. “Rigamarole” või “Continuous Story” on hea mäng pikkade autojuhtide jaoks. Üks inimene alustab lugu ja teised mängijad lisavad seda. Lugu võib teatud aja jooksul grupi piires jätkata teatud aja jooksul või kuni mängijad tunnevad, et see on lõpetatud.

Rollimäng

Väikelapsed rollimängu, kui nad “usuvad”. Selleks, et kasutada rollimängu kui õpetamisvahendit, peab täiskasvanu juhataja või õpetaja tegema tegevuse olukorra või raamistiku. Kaks sageli kasutatavat seadet peavad planeerima läänega sõitva vagunirongi või planeerima reisi kosmosesse. Alandlikkuse õpetamiseks peavad üliõpilased planeerima sündmusele vajalikke rolle, nagu näiteks skaudid, jahimehed ja toiduvalmistajad vaguni rongile või piloodile, hüdropoonika insenerile, kosmose laeva meeskonnale küpsetamiseks ja puhastamiseks. Arutlege, mis võib juhtuda, kui keegi ei suuda oma tööd täita.

Koostöömeeskonna mängud

Kuigi meeskonnaporte on mängitud võidu silmas pidades, saate tavaliste meeskonnatööde abil alandlikkust õpetada. Julgustada häid mängijaid, et aidata nõrgematel mängijatel oma oskusi parandada. Ajurünnak koos meeskonnaliikmetega, et leida viise, kuidas iga mängija tugevaid külgi kasutada, selle asemel et keskenduda nõrkadele külgedele. Rõhutades reeglite mängimist, tunnustades teiste saavutusi ja harjutades hea mängukonsooli mängu lõpus sõltumata sellest, kas võistkond võidab või kaotab. Tee tavaks tänada vanemaid, sponsoreid ja kõiki teisi tugirühmade liikmeid, kes teevad meeskonna võimalikuks.

Ühenduse teenus

Sõltumata nende vanusest on lapsed osa kogukonnast. Tee asju oma maailma paremaks muutmiseks on väärtuslik alandlikkus. Mõned selle ideed võivad hõlmata kodutööde tegemist, ilma et neid küsitaks ja ilma seda hiljem julgustamata, jalutamist või matkimist klassiks või organisatsiooniks ning kogumiseks prügikasti mööda teed, osaledes toiduteguril või teenindaks neile kogukonna toitu vajavad.