Kookosõli roosa silma jaoks

Pink silm on silmainfektsioon, mida tuntakse ka kui konjunktiviiti, ja haigusseisund võib tuleneda bakteritest, viirusest või seenest. Sümptomiteks on punetus, sügelus, kriimustus ja rebimine. Mõnedel inimestel võib infektsioonil olla ka silmalaugude paistetus ja paks tühjenemine. Rasked roosa silma juhud võivad vajada haigusseisundi raviks ja kordumise vältimiseks ravimeid. Kuid kergete nakkuste korral võivad mõned inimesed leida, et kodus esinevad abinõud, näiteks kookosõli, aitavad sümptomeid leevendada.

Kookospähkliõli sisaldab palju toitaineid ja keemilisi komponente, mida mõned inimesed usuvad, mitte ainult ei tõsta teie üldist tervist, vaid võib samuti parandada selliseid tingimusi nagu roosa silm. Mõned inimesed usuvad, et kookoseõli võib teie immuunsüsteemi tõsta ja see võib aidata võidelda silmahaiguste vastu. Võib leida mitmesuguseid kookosõli ostmiseks, kuid veenduge, et kasutate virgin või puhast kookosõli, mitte hüdrogeenitud kookosõli, muudetud Õli kujul. Kookosõli töötlemisel võib samuti olla lisatud kemikaale, kuid kooreõlisid, mis on märgistatud kui “rafineerimata”, ei tohiks kemikaale lisada.

Kookospähkliõli kasutajad võivad niisutada õli puuvillat või pehmet riidelappi ja hoida seda silma sattunud silmalaugude vastu. Teine kookosõli kasutamise viis on võtta lusikatäis suu kaudu. NaturoDoc’i sertifitseeritud toitumisnõustaja Brian Shilhavy ütleb, et kasulik annus kookosõli on 3 kuni 4 spl. iga päev.

Kui teil on roosa silmade sümptomid, võite leida rohkem vabastust, kui kasutate lahedat või sooja kompressiooni suletud silmalaugude vastu. Võite niisutada puhast riiet temperatuu- rile, mis teie kaanedel kõige paremini tunnevad, kuid vältige kuuma vee puhastamist. Võite valida nii sooja kui ka laheda lapi vaheldumisi kogu päeva vältel. Kui teil on turse, võib lõhn lapiga vähendada põletikku, kuid kui teil on verejooks või silmavalu, võib see sümbol hõlbustada sooja lapiga.

Ärge enne oma arstiga konsulteerides kookospähkliõli ega muid toidulisandeid. Kui teil on roosa silma sümptomid, laske oma arst teie silmad läbi vaadata. Ta võib kindlaks teha, et teie sümptomid vajavad teie sümptomite ja nakkuse kõrvaldamiseks retseptiravimeid. Kui teie arst soovitab ravimeid, kuid arvate, et kookosõli võib pakkuda mõnda ravitulemust, arutage seda oma arstiga. Ta aitab teil koostada ohutut raviskeemi, mis hõlmab kookosõli.

Kookosõli

Ravi

Tihendama

Kaalutlused