Kehamassi harjutused judo jaoks

Judo on kaasaegne võitluskunst, mis on nii sport kui ka enesekaitse vorm. Sõna judo tähendab õrnalt, kuid see termin on eksitav, sest judo on karm sport. 1882. aastal Jaapanis loodud judo ei sisalda lööke või lööke, vaid osalejad, mida nimetatakse judokaks, kasutavad oma vastaste ületamiseks viskad, lukud ja lukud. Judo tava toimub koolitus saalis nimega dojo ja palju judo koolitus hõlmab kehakaalu konditsioneerimine harjutusi.

Esiklaasi puhasti

Pöörleva jõu tugevus on judo jaoks väga oluline, sest enamikul viskadel on nende jaoks pöördeelement. Esiklaasipuhastid on efektiivne kehamassi harjutus, mis arendab teie südamiku pöörlevaid lihaseid, täpsemalt oma kehasid. Pange oma selga jalad otse ja jalad hoiavad otse oma puusad. Asetage oma käed tasaseks põrandal õlakõrgusel. Kui kasutate oma käte tasakaalu jaoks, keerake oma alaosa ja proovige puudutades oma jalgadega välja ulatunud käsi. Ärge jalgige oma jalad kukkuda põrandale, vaid pigem säilitage pinget kõhu lihastes. Jagage oma jalad kesklinnale tagasi ja tehke teine ​​kord teisele küljele. Jätkake vaheldumisi külgi kogu seatud aja jooksul.

Judo Belt Pullups

Käepideme tugevus on judo oluline osa. Judoka vajab tugevat käepidemeid, et nad saaksid oma vastaseid hoida ja visata. Samuti on ülitäpne ja bicepsi tugevus ning judo turvavööde tõmburid töötavad välja kõik need tugevusomadused. Võtke oma judo turvavöö ja keerake see pooleks. Pöörake kokku volditud rihma keskosa tõmbevarras või sama kõrge, vastupidav valgus. Hoidke otsa igasse käesse ja riputage oma käte laiendatud ja jalad maha põrandast. Kinnitage rihm tugevasti, painutage käed ja tõmmake end üles, kuni teie käed on oma õlgadega võrdsed. Langetage aeglaselt tagasi algasendisse ja korrake.

Sildumine

Tugev kaela- ja seljaosa on judo jaoks olulised nii solvavate kui kaitsvate manöövrite jaoks. Sildumine on kõige paremini sooritatud matši või dojo polsterdatud põrandal. Pange oma selga oma jalgadega painutatud ja oma jalad oma tagumikule lähedale. Pöörake oma käed ja asetage oma käed käes peopesaga. Pange oma käed ja jalad alla, et oma keha põrandast eemaldada. Pöörake oma kaela tagasi nii, et pealmine peal võib põrandale jääda. Hoidke oma puusi üles tõusnud ja selga tugevasti kumerdunud. Hoidke oma käsi oma kaela koormuse vähendamiseks. Hoidke seda asendit 20 kuni 30 sekundit. Püüdke hoida silda järk-järgult pikemateks kestvusteks, kui harjutad harjutust; Ärge tehke silda, kui teil on kaela- või seljaaju vigastused.

Burpees

Burpees arendab kogu keha lihaste vastupidavust, plahvatusohtlikkust ja anaeroobset võimekust – kõik olulised terviseomadused jalgpallis. Pange oma käed oma külgede ja oma jalgadega kokku. Kallutage alla ja asetage oma käed põrandale. Hüppa jalad tagasi ja võtke vastu tõukejõu positsiooni. Tehke üks käiguvahetus. Hüppa jalad oma käte vahele tagasi ja siis hüpata õhku. Maa kergelt painutatud põlvedel, et minimeerida lööki ja seejärel kohe laskuda teise korduseni. Tee burpees keerukamaks, kui teete ühe või kolme pushupsi. Tehke brapeesid ajastatud intervallide jaoks, näiteks 60 sekundit või kindla arvu korduste, näiteks 30.