Kas teil on harjutamisel kasu higi pükste kandmisel?

Olenemata sellest, millised on teie treeningueesmärgid, soovite tõenäoliselt oma treeningu tõhusust maksimeerida, eriti suurendades teie põletatud kaloreid. Soojenduse sisseviimine higi pükste kandmisega võib aidata teil mõni lisa kalorit põletada, kuid erinevus on tühine. Sõltuvalt spordist, mida teete, võib siiski olla ka teisi hügieeni jalatsipaelade kandmisel.

Kalorite põletamine

Kaelarihmad suurendavad keha kuumust, mis muudab teid tavapäraseks kuumemaks ja higiseks kiiremaks. See võtab ekstra kaloreid, et teie kehal jahtuda, kui te higi põledate, mistõttu võib lisaküte, mis on põhjustatud higipannadest, aitab teil mõningaid täiendavaid kaloreid põletada. Kuid täiendavad kalorikulu on väikesed, nii et te ei näe oma tulemuste osas olulist erinevust lihtsalt sellepärast, et kannate higipalle.

Waking Away niiskus

Isegi kui kandad higipingid sooja püsimiseks, hakkate tõenäoliselt oma rutiini ajal higistama. Keegi ei taha jalutada koos higine jalgadega ja higipüksid aitavad niiskust ära võtta, hoides sind jahedas ja kuivas. Valige higipaelad, mis on valmistatud materjalist, mis on spetsiaalselt ette nähtud niiskuse eemaldamiseks ja niiskuse absorbeerimiseks, nt fliisist, niiskuse eemaldamiseks.

Naha kaitsmine

Kui te väljas teete, märkate ilmselt ainult seda päikest, mis tabab su nägu ja rindu. Kuid teie jalad on sama päikesepõletuse suhtes haavatavad kui keegi teine ​​kehaosa, ja higipannad aitavad teil päikesepõletust vältida. Samuti aitavad teil säästa aega, kui te ei soovi päikesekaitsetooteid muretseda. Möödal ajal, kui sääsed on täies jõus, kaitsevad teie jalad ebameeldivate hammustuste eest ja kui te kasutate looduslikes tingimustes või suurel muru, siis annavad püksid teile kaitset puukidest, ämblikest ja põimunud põõsastest.

Hoides sind soojaks

Sviitpüksid on loodud selleks, et hoida sind soojeneda, kui temperatuur on ideaalist väiksem. Kuid soojus pole reserveeritud ainult teie nahale. Kaelarihmad hoiavad soojust keha lähedal ja aitavad teil lihaseid soojendada kiiremini. On palju turvalisem kasutada sooja lihaseid kui külmad. Teoreetiliselt võivad püksirihmad aidata teil vähendada vigastuste ohtu, eriti kui teil on kalduvus vältida soojenemisprotseduure.