Kas te võite süüa hernes dieedil?

Herned on osa impulsside perekonnast. Kuigi võite herneste kasvatada paljudes Ameerika Ühendriikide osades, kasvavad põhilised kaubanduslikud põllukultuurid Ameerika Ühendriikide põhjaosas. Kui olete keskendunud kehakaalu vähenemisele, pakub lihtne hernes teile mitmesuguseid vitamiine ja mineraalaineid madala kalorsusega, maitsekas pakendis.

Kasu

Kuivad ja konserveeritud herned pakuvad toitumisalaseid eeliseid dieedi ajal. Vastavalt riiklikele tervishoiusüsteemidele on herned, kes võivad olla liblikõieliste perekondade liikmed, vähendada metaboliinse sündroomi tekkimise tõenäosust, mis on teie südamehaiguste, 2. tüüpi diabeedi ja insuldi riski suurenemise tõenäosus. Kliinilise toitumise Euroopa ajakirja 2011. aasta märtsi väljaandes leiti, et meestel, kes sõid rohkem kaunviljadest, mereannidest ja marjadest, oli metaboolse sündroomi oht oluliselt madalam kui need, kes tarbisid vähem neid toiduaineid.

Kalorid ja toitained

USDA toitainstrumentide laboratoorium näitab, et 1 tass söödavat podsseeritavat valmistatud hernest on 64 kalorit, mis tähendab, et saate kogu päeva jooksul süüa 2 kuni 3 tassi hernest ja tarbida vähem kui 200 kalorit. Herned on hea valguallikas, 1 tass pakub 5,2 g valku. Hernes valk aitab teil täis hoida. Herned sisaldavad ka 4,5 g kiudu tassi kohta, 67 mg kaltsiumi ja 3,2 g rauda. Muude toitainete hulka kuuluvad ka kaalium, C-vitamiin, koliin ja 83 mcg vitamiin A.

Süsivesikud ja kolesterool

Herned teevad hea madala kalorsusega valiku madala rasvasisaldusega dieedi või dieedi järgimisel, mis soovitab süüa mitmesuguseid toite. Madala rasvasisaldusega toitumine nõuab sageli kolesterooli kogust piiramist ja hernes ei sisalda kolesterooli. Siiski, kui te järgite ühte populaarsetest vähese süsivesiku- ja kõrge proteiinisisaldusega dieedid, ei pruugi süsivesikute sisaldus hernes teie dieedi soovitustes. Ühe tassi hernestega on 10,3 g süsivesikuid. Paljud suure valgusisaldusega dieedid soovitavad süsivesikute tarbimist 50 kuni 150 g ulatuses ning soovitavad piirata tarbitavate tärkliseköögiviljade kogust.

Strateegiad

Võite kuivatatud herneste kasvatada salatites või peamise toiduna, esimesena herned leotades ja seejärel küpsetades neid kuni pakkumise. Konserveeritud herned võivad sisaldada liiga palju naatriumi. Lisage keedetud herned keefi salat liha asemel, küpseta herned sibulate ja küüslauguga, porgandage herned, et paksendada madala kalorsusega suppe või hauta saiage köögiviljade ja mandlitega. Kui lisate oma hernedele kõrge kalorsusega koostisosi, nagu lühenemine, võid või õli, siis loobute nende madala kalorsusega hüvedest.