Kas te võite kõht rasva vabaneda, kui olete kõhn?

Pole saladus, et ameeriklased võitlevad väljaheite lahinguga, kuid võite isegi kergesti kehal rasvaga kaasa võtta. See nähtus, mida mõnikord nimetatakse “pehmeks rasvaks” või normaalse rasvumusega, esineb tavaliselt õhukestel inimestel, kes ei ole füüsiliselt aktiivsed. Isegi kui keha massiindeksil on kehakaal kehvemas mass, võib see liigne rasv põhjustada terviseprobleeme ja mõjutada teie välimust. Võite kaotada kõht rasva ka siis, kui olete juba kõhn, kuid see nõuab teatud muudatusi oma dieedi ja harjutuse rutiinist.

Kontrollige kalorite allikaid

Kui teil on kõhn, ei pea te tõenäoliselt kaloreid kärpima – eesmärgiks on muuta keha koostis keharasva vähendamiseks ja lihasmassi suurendamiseks, mitte üldse kaalust alla võtta. Kuid soovite vaadata, kust teie kalorid pärinevad. Tehke kindlaks, kas need on terved, töötlemata ja toitev toidud või mugavad rämpspostitoidud. Vaadake ausalt oma toitumisharjumusi, pidades vähemalt ühe nädala toidupäevikut. Vaadake, kui palju kaloreid te sööte, ja selgitage välja, kus saate parandusi teha. Pöörake erilist tähelepanu oma alkoholisisaldusele ja transrasvhapetele, nagu näiteks margariin, küpsised, kreekerid ja praetud toidud. Palm Beach Riikliku Ülikooli andmetel on need halvimad toidud keharasva kogunemise käivitamiseks.

Tee dieedi muutused põletikuliigale

Kui olete uurinud oma toitumisharjumusi ja arvasite oma praeguse kalorite tarbimise – mis võimaldab teil säilitada oma üldmassi – võta meetmeid, et vahetada töödeldud toitu tervislikuma versiooni jaoks. Näiteks näiteks õhtusöömaaegsel õlal või mõnel teisel õhtul, proovige veini spritzerit või kergemat, madalama kalorsusega õlu või jagage oma mustrit nii, et sul pole täispint. Kui sulle meeldib küpsetamisseade, millest paljud sisaldavad trans-rasva, vali terve tera, trans-rasvavaba versioon – või rahuldage oma ihaldust krõbe koos porgandi pulgad ja viilutatud punane pipar. Küpsetage trans-rasvataoline margariin võileibades või röstsaitis ja kasutage selle asemel avokaado püree, mis sisaldab tervislikke rasvu. Lisage iga toidukorraga puuvilju ja köögivilju ning tehke lahja valk toidulisandi oluliseks osaks – arvake, et valge liha kodulinnud, Läätsed, munad, madala rasvasisaldusega piimatooted, oad, kala ja tofu. Need toidud on vähesel määral ebatervislikud küllastunud rasvhapete ja rasvadeta. Nad pakuvad ka aminohappeid, mida peate lihaseid üles ehitama.

Harjutus toonitud veise jaoks

Vastavalt Hawaii Ülikooli andmetele on normaalne rasvumine sageli tingitud istuvast eluviisist, seega suurendab teie aktiivsuse taset kõht rasva põletamiseks. Eesmärgiks on vähemalt 150 minutit mõõduka intensiivsusega aeroobseid treeninguid nädalas, soovitab haiguste tõrje ja ennetamise keskusi. Igavene jalutuskäik, teie ümbruskonna ümbermõõt, vesiaeroobika klass või jalgrattasõit arvestatakse teie iganädalase harjutuse suunas; samuti peaksite jõudma rongi kaks kuni kolm korda nädalas. Tugevuskoolitus aitab teil lihaskoe üles ehitada, mis suurendab teie ainevahetust, et aidata teil iga päev rohkem kaloreid ja rasva põletada, ja see aitab teil ka rohkem toonitud. Töötage oma ülemise keha ja ABS-i koos vajutades, ümberpööratud ridade, tahvlite ja puiduhakkudega ja vähendage oma alaosa toonidega, kobaratega, surnud liftidega ja jõupingutustega. Isiklik treener aitab teil valida parimad harjutused oma eesmärkide saavutamiseks – ja õige kaal kasutada lihaste ehitamise tulemusi.

Hallake oma stressi, et kaotada kõht rasva

Suur stressist tingitud eluviis, mis ei võta aega stressi taseme juhtimiseks, võib põhjustada kõht rasva. Suur stressi suurenemine suurendab kortisooli taset, stresshormooni, mis aitab rasva kogunemist kõhtesse. Kortisool signaale teie kehale, et liigutada rasva olemasolevatest rasvapartiidest rasva sügavale kõhtule. Need sügavkõhu rasvapartiid tõmbavad kõhtu välja – andes teile “õlle kõht” -tüüpi välimuse – ja ka sekreteerivad põletikulisi ühendeid, mis suurendavad teie südamehaiguste ohtu. Stress suurendab ka söögiisu, nii et teil on suurem tõenäosus oma toitumist ja üle kastmist; juhtida stressi, võttes iga päev aega, venitada, harjutada jooga või sügavalt sisse hingata. Harjutus toimib ka loodusliku stressi allapoole, nii et teie treeningu tavapärase kleepimisega saate vähendada madalamat stressi.

Kuigi teie keha peaks reageerima dieedile ja kehalistele muutustele, et põletada kõht rasva, võib tailiha võib vajada teisi elustiili muutusi ja ohvreid. Oodake, et võtaksite aega oma sobivuse osas. Selleks, et sobilik välja nägema, peate oma graafikuga piisavalt aega oma magamiskohaks tegema, veeta aega oma nädala söögikordade planeerimiseks ja jõulupingutustes järjepidevate treeningute tegemiseks. Neile, kes soovivad väga lahja, “kuuepaketi” kehal, võib vaja minna täiendavaid ohverdusi – teie treeningprogramm võib sattuda sinu ühiskondlikus elus või ära võtta aega muudest hobidest ja sul võib olla raske süüa sotsiaalsetes olukordades ja ikkagi Oma dieediga kinni pidama. Valige sobivate tervislike harjumuste ja aja investeeringute kombinatsioon, mis aitavad teil elada kõige tervislikumat ja õnnelikumat elu ning realistlikke eesmärke, mida saate pikaajaliseks eduks jääda.

Muud elustiili muudatused