Kas te saate rinnaga toita pärast nipeli augustamine?

Vastavalt HealthyChildrenile, Ameerika Pediaatrite Akadeemiaga seotud veebisaidile, on perpendikulaarsed nibud enamikel juhtudel ebastabiilsed. Kui nippel oli läbistatud ja kas on mingeid tüsistustegureid selles, kas läbitungiv mõju mõjutab rinnaga toitmist. Järgides mõnda ettepanekut, võivad perforeeritud nibudega emad tõenäoliselt väikseid probleeme imetada imikutele.

Hoiatus

HealthyChildren ja BabyCenter mõlemad soovitavad emadele eemaldada nippeljuust enne imetamist. Ehted võib muutuda lahti ja tekitab imiku ohtu. Ehted võib samuti vigastada teie imiku õrnaid igemeid ja suu. Vastavalt La Leche League Internationalile on muu potentsiaalne mõju sigaretile, mis ikka veel nibelisse sisenevad: probleemid on kinni pandud, piima lekib su lapse suust, hõõrumine ja hõõrumine. Kõiki neid probleeme saab parandada, eemaldades kõik nibelis olevad rõngad, naastud või muu riistvara.

Ajakava

Jahaan Martin kirjutas La Leche League’i väljaandes, et närvid, mis on läbistatud, vajavad paranemiseks kolm kuni kuus kuud, ja naistel öeldakse tihti, et nad ei eemalda ehteid augustatud aukast kuue kuni kümne kuu jooksul pärast läbitorkamist. Kaaluge neid tähtaegu, kui planeerite rasedust ja läbistavad.

Kaalutlused

Tervislikud lapsed julgustavad teid andma oma arstile teada, kas teil esines infektsioon teie läbitorkamisega, ja mis tahes armistumine võib põhjustada raskusi õendusabi ajal.

Efektid

Kui olete eemaldanud kõik augudest, rinnahoidjadest või riistest, võivad mõned rinnapiima lekkida läbi augu. HealthyChildreni sõnul ei ole see tavaliselt probleem.

Ressursid

La Leche League soovitab, et te räägiksite imetamise konsultandile, oma arstile või isikule, kes tegi augustamist, kui teil on täiendavaid küsimusi teie läbitorkamine ja selle mõju imiku rinnaga toitmisele. Lisaks sellele, kui olete mures selle üle, kas teie laps saab piisavalt toitu, pöörduge lasteaia või imetamise konsultandi poole.