Kas te saate liiga palju ananassimahl põhjustada soolestiku liikumist?

Ananassimahl annab dieedil toitaineid, mis on olulised organismi bioloogiliste protsesside jaoks, kaasa arvatud seedimine. Liiga palju toitu on oht, et mõnikord võib see põhjustada ebameeldivaid reaktsioone. Ananassimahla puhul võib see mõnikord põhjustada soovimatut seedetrakti, sõltuvalt sellest, kas see joomine on tundlik.

Bromelain

Marylandi Ülikooli meditsiinikeskuse andmetel purustab ananassimahla leiduv proteiini seedev ensüüm “bromelain” seedetraktiga, mis kiirendab toitainete imendumist, jäätmete tekitamist ja kõrvaldamist. Kui te juua rohkem kui paar portsjoni ananassimahla, võib bromelain reageerida seedetrakti toiduga kiiremini.

Suhkur

Tassi ananassimahla annab 25 grammi lihtsaid suhkruid, märkimisväärset kogust. Ananassi juurdevool eemaldab kiu – toitaine, mis tavaliselt aeglustab suhkru sisenemist vereringesse. Kui suhkru assimileerub kiiresti, võib see põhjustada teie veresuhkru tõusu ebatervislikult ja mao ja soolte ärritust. Kui teil on tundlik kõhtu, vähendage ananassimahla tarbimist, et vältida mao ebamugavust.

Vesi

Ananassimahla koostis sisaldab peamiselt vett lisaks sellele pakutavatele toitainetele. Vesi stimuleerib soolestiku liikumist, sest see hoiab käärsoole ja takistab kõhukinnisust. Joomise mahl, vesi ja muud vedelikud on olulised käärsoole vee tasakaalu säilitamiseks, mis soodustab sagedast ja tervislikku eliminatsiooni.

Märgib arvestust

Peale võimaliku seedetrakti ärrituse on ka muid punkte, mida tuleb arvestada ananassimahla joomisega. Vastavalt Harvardi ülikooli avaldatud Harvardi ülikooli aruandele, on Harvardi ülikooli aruanne Harvardi ülikooli aruanne. See teave kinnitab 2008. aasta juulis avaldatud uuringut “Diabetes Care”, milles öeldakse, et risk võib olla naistele eriti suur. Terve puuvilja nagu ananass sisaldab kiudu, mis muudab selle seedetraktist läbi aeglasemaks kui mahl. Lühem seedimine tähendab suhkru imendumise aeglustumist.