Kas põletad rohkem kaloreid jooga või pilastega?

Raske öelda täpselt, kui palju kaloreid te põletate, kui teed jooga versus Pilates. Kuigi rutiinid on erinevad, on jooga ja pilatese palju ühist, nimelt nende rõhuasetust meele üle. Kuigi ükski tegevus ei ole lihtne, mõlemad mõlemad peetakse üldiselt madalaks või mõõdukaks intensiivsuseks, mis tähendab, et nad ei põle nii palju kaloreid kui südame-veresoonkonna harjutused.

Jooga treeningus põletatud kalorite arv sõltub jooga liigist, mida harjutatakse. Enamik joogatunde hõlmab nende erinevate osade hoidmist ja “voolamist” nende vahel; “vool” või vinyasa on kõige aktiivsem aeroobne tegevus. “Õrn voolu” klassid, Yin Jooga ja teised aeglase tempoga sordid on vähem pingelised, samas kui “Power Jooga” või Ashtanga klassid on aeroobselt keerukamad. Bikram jooga, kus ruum kuumutatakse kuni 100 kraadi või kauemaks, sisaldab vähem vinyasa voolu, kuid põleb veel kaloreid.

Pilates on sarnane joogaga, mille läbiviidud käigud on vaimse / meditatiivse komponendiga, kuid sisaldab rohkem toonimisõpetust ja teie põhipiirkonna sihtimist. Pilatese klassi struktuur varieerub sõltuvalt instruktorist ja olemasolevatest seadmetest, harjutuste tegemiseks võite kasutada rihmasid, palli, Pilatese masinaid või muid tarvikuid.

Kui palju kaloreid te põletate, tehes kindlat füüsilist tegevust, sõltub sellest, kui palju te kaalute ja kui intensiivselt te täidate harjutust. Keskmine inimene põleb vahemikus 120 kuni 220 kalorit poole tunni kohta, tehes Pilates või jooga, kuid need arvud erinevad oluliselt, sõltuvalt jooga tüübist või pilatesest, mida teete.

Madala mõju või madal intensiivsusega harjutused põlevad vähem kaloreid kui suure mõjuga tegevused nagu jooksmine, matkamine, aeroobika klassid ja sport. Kui soovite põletada rohkem kaloreid, kaaluge mõne suure mõjuga tegevuse kombineerimist oma treeninggraafikuga. Jooga ja Pilatese klasside kalorite põletamiseks suurendage proovisõbralikumat klassi, tehke korduvalt liikumisi ja positsioone ning proovige ennast käigu ja positsiooni tegemata muutmata.

Erinevad joogatüübid

Pilatese toonimine

Kalorite põletamine

Teie keha väljakutse