Kas pistaatsiapähklid on teie jaoks kehvad?

Pistaatsiapähklid on suupistete täitmine, ja kui valite pistaatsiapähklid, mis on ikka veel oma kestad, võtab see sind nende söömiseks pikemaks ajaks, nii et teil on vähem tõenäoline, et sööte liiga palju. Kuigi pähklid nagu pistaatsiapähklid on suhteliselt suure rasvasisaldusega, on nad mõõduka söömise korral terved.

Pistaatsiapähklid sisaldavad 15 grammi rasva untsi kohta, kuid ainult 2 grammi sellest rasvast on ebatervislik küllastunud liigid, mis võivad suurendada teie kolesterooli ja teie südamehaiguste ohtu. Ülejäänud rasv on monoküllastumata rasvade ja polüküllastumata rasvade kombinatsioon, mis mõlemad võivad teie tervisele kasulikku mõju avaldada. Vastavalt Dietary Guidelines for Americans 2010 peaksite tarbima neid rasvade asemel küllastunud rasvu.

Pistaatsiapähklite rasv koosneb mitmesugustest olulistest toitainetistest, muutes need tervislikuks suupisteks. 1-untsi pistaatsiapähklite serveerimine sisaldab 160 kalorit, koos 3 grammi kiudaineid ja 6 grammi valku. Osana 2000 kalorsusega toidust annab see toit 25 protsenti päevase koguse vitamiinist B-6, 15 protsenti tiamiini ja fosfori kohta DV-st ja 10 protsenti magneesiumi DV-st. Tiamiin ja vitamiin B-6 aitavad teil toitu energiaks muuta ja fosfor ja magneesium on DNA moodustamiseks hädavajalikud.

Pistaatsiapähklite söömine teiste küllastunud rasvade toiduainete asemel võib vähendada teie üldist kolesterooli, suurendada teie HDL-i või head kolesterooli ja vähendada südamehaiguste riski vastavalt 1999. aastal avaldatud “American College of Nutrition Journal ” Teises uuringus, mis avaldati aprillis 2010 ajakirjas “Nutrition”, osalised, kes järgisid toitu, milles pistaatsiapähklid pakkusid 20 protsenti rasvasisaldusega kaloreid, oli vähenenud vere glükoosisisaldus, LDL-i vähenemine või halb kolesteroolitaseme langus, üldkolesterooli ja põletiku langus Ja parem endoteeli funktsioon. Vastavalt 2008. aasta septembris avaldatud uuringus “The American Journal of Clinical Nutrition” avaldatud uuringule, on pistaatsiapähklite mõju südamehaiguste riskifaktoritele annusest sõltuv, mis tähendab, et teie rasva kalorite tarbimine pistaatsiapähklite kujul suurendab kasulikke toimeid.

Pistaatsiapähklid teevad suupisteid isegi neile, kes on dieedil. Vastavalt uuringule, mis ilmus 2010. aasta juunis avaldatud “American College of Nutrition’i ajakirja” väljaandes, uuringu kohaselt avaldatud uuringu kohaselt asendab süsivesikute suupisteid, nagu näiteks kaltsudest koosnevad porgandiküünised, pistaatsiapähklitesse, mis sisaldavad sama koguse kaloreid, võib parandada triglütseriidide taset dieedil olevatel inimestel. ”

Rupi liik pistaatsiapähklites

Toitumine pistaatsiapähklites

Pistaatsiapähkli tervisehüvitised

Kaalulanguse ajal