Kas on meeste ühe päevase vitamiinide kõrvaltoimeid?

Meeste ühepäevased vitamiinid on tavaliselt ohutud ja teadaolevalt ei põhjusta neid juhiseid järgides tõsiseid kõrvaltoimeid. Mõnede puhul võivad toidulisandid põhjustada väheseid probleeme, näiteks kõhuvalu või peavalu. Kuigi ühe päeva pillid on loendis kergesti kättesaadavad, on enne nende kasutamist veel arutada oma arstiga. Need toidulisandid võivad mõjutada teiste võistlusvaadet või retseptiravimeid. Samuti on võimalik nende suhtes allergia.

Mõned kõige sagedamini esinevad meeste ükspäevaseks kõrvaltoimed on seotud seedetraktiga. Näiteks võib see põhjustada kõhuvalu. Ja te võite isegi pärast iivelduse tekkimist ähmaselt hakata. Seda tüüpi probleeme võib mõnikord lahendada lihtsalt teie annuse võtmisega toidule, mitte tühja kõhuga. Mõnede meeste ühepäevane vitamiin võib põhjustada kergeid kõhulahtisuse juhtumeid.

Meeste ühepäevased vitamiinid võivad põhjustada peavalu. Kuigi see pole nii üldine, võivad nad ka põhjustada pearinglust. Mõned ühekordse päeva vormid sisaldavad kofeiini – otsige sildil sõna “energia”. Kuigi väike kofeiin tõenäoliselt ei häiri teid, kui teil on tassi või kaks kohvi või teed hommikul, millele järgneb kofeiini sisaldav vitamiinipill, võib teil esineda mõningaid kõrvaltoimeid. Suure kofeiini tarbimine võib põhjustada värisemise, ärevuse, depressiooni ja unehäirete probleeme.

Teie meespäevase päeva päevaannus võib mõjutada teiste ravimite toimet. Drugs.com aruanded näitavad, et meestel üks päev on teadaolevalt mõõduka kuni rasked reaktsioonid üle 100 erineva vormi. See võib reageerida suhkurtõve ravimitele, kolesterooli alandavatele ravimitele, valuvaigistitele, põletikuvastasele reduktorile, taimsetele preparaatidele ja rasvhapete lisanditele, nimetades vaid mõned. Mõnel juhul võib see teatud ravimeid muuta kehas kehvemaks.

Nagu iga ravimi või täiendava ravimi puhul, võite olla meeste ühepäevane allergia. Kui teie keelepõletik tekib, kui teie nägu algab sügelus või kui nahk hakkab ähmastuma, võite olla allergiline oma vitamiinipreparaatide suhtes. Kuigi need probleemid võivad esialgu tunduda väikesed, võivad allergilised reaktsioonid kiiresti spiraalist välja tõrjuda, põhjustades hingamisraskusi, nägemise ähmastumist ja minestamise võlgu. Pöörduda kohe arsti poole, kui ilmnevad võimalikud allergilised reaktsioonid.

Seedetrakti probleemid

Neuroloogilised probleemid

Ravimite koostoimed

Allergilised reaktsioonid