Kas nutrisystemil on gluteenivaba menüü?

Nutrisystem on kehakaalu langetamise süsteem, mis pakub kasutajatele toitlustamise kava ja kogukonna, kes aitab kaalulangus. Kuigi mõnedel Nutrisystemi toiduainetest ei ole gluteeni, ei ole kava ise gluteenivaba ja seda ei soovitata kõigile, kes peavad gluteenivaba toitu järgima.

Gluteenivabad dieedid

Gluteen on valk, mis leiab aset mitmes teras, nagu oder, nisu ja rukis. Mõningaid haigusi, näiteks tsöliaakiat, saab ravida järgides dieeti, millel puudub gluteen. Tsöliaakiaga inimestel on seedetrakti põletikuline reaktsioon, kui nad gluteeni söövad, mis võivad muu hulgas põhjustada kõhuvalu, oksendamist ja kõhulahtisust. Gluteenivaba dieet toob kaasa gluteeni sisaldavate terade valmistamise vältimise.

Nutrisystem ja gluteen

Nutrisystemi programm hõlmab toitu, mis põhineb firmalt ostetud pakendatud toidus. Paljud Nutrisystemi tooted, sealhulgas suurem osa oma hommikusöögikohta toodetest, on valmistatud nisuga, mis tähendab, et need sisaldavad gluteeni. Selle tulemusena märgib Nutrisystemi veebisait, et selle plaani ei peaks järgnema inimesed, kes peavad järgima gluteenivaba dieeti.