Kas ma võin kehakaalu kaotada, kui ma igatsen treeningut?

Sõltumata sellest, kui palju te olete oma kehakaalu alandamise kava toime pannud, satub mõnikord elu lihtsalt sisse ja sunnitakse treeningut vahele jätma. Kõigi oma raskete töödega, mis lähevad äravoolu ajal, kui olete haige voodis või hilja töötate, on lihtne näha. Ärge muretsege, aga – ühe päeva kasutamise puudumine ei põhjusta kogu teie kaotatud kehakaalu, et see saaks tagasi pöörata, samuti ei takista see teie edusamme täielikult. Niikaua kui te lähete homme asjade juurde, võite täna välja lülitada ilma süütuteta.

Kui kehas põletatakse säilitatud rasva, kaotate kehakaalu. Teie rasvrakud vähenevad ja lõpuks ka teie keha kahaneb. Rasvrakud ei lähe aga kunagi ära – nad jäävad kohale, kus see on, kuni teie keha vajab jälle täiendavat kütust, mille käigus nad täidavad tagasi. See protsess toimub samal ajal kogu keha ulatuses, see tähendab, et kehakaalu langus ja kehakaalu suurenemine toimub väga järk-järgult. Harjutus aitab vähendada kehakaalu, suurendades kütuse hulka, mida teie keha vajab, kuid mitte kasutada ühe päeva jooksul, ei too kaalukadu puhul suurt mõju.

Üks kilo on 3500 kalorit, mistõttu kalorite puudujääk 500 kalorit päevas põhjustab 1-pound-nädalas kaotust. Sõltuvalt sellest, kui raske te kasutate, võite põletada 200 kuni 900 kalorit ühe seansi kohta. Isegi kui teete selle vahemiku kõrgeimat suunda, peate mündi kaotamiseks mitu korda kasutama. Ärge unustage, et kütus, mida saab hoida rasvana, on täiendav kütus, mis ületab teie keha funktsioone. Lisades harjutust oma igapäevaseks käitumiseks, põlete normaalsete igapäevaste tegevuste ajal sadu rohkem kaloreid kui keha. Samuti, kui te regulaarselt kasutate, jäävad teie lihased aktiivseks ja põlevad veel kaloreid, isegi kui võtate päevast väljas.

Kui te jätate treeningu, võite tunda natuke raskemaks või loidamaks ja teie järgmine treening võib olla natuke raskem – kuid see pole mitte sellepärast, et sa oled rasvane. Võite ka saada väikese koguse veemassi, mis pole miski murettekitav. Kui te regulaarselt töötate, siis higi välja palju vedelikku, mida võtate päeva jooksul. Kui jätate treeningu, jätate ka higistamisseansi. Kui te joota oma tavalist kogust, kuid ei higi seda, vedelikku hoitakse vee massina. See minimaalne ülekaaluline kogus võib muuta tundlikuks raskemaks ja teie lihased ei pruugi vastata, nagu tavaliselt, sest neil on olnud täiendav puhkepäev, kuid kehakaalu suurenemine liigse rasvana on endiselt ebatõenäoline.

Kohandage oma toitumist oma tühja treeningu päeval, et kompenseerida neile ekstra kaloreid, mida te põlema ei põle. Joo palju vett, sest irooniliselt on hüdraatunud jäämine parim viis vee massi suurendamiseks. Isegi kui täispuhutav treening ei kuulu küsimuse alla, jääge võimalikult aktiivseks. Parkige oma kontorist kaugel, võtke trepid ja proovige olla kogu päeva jooksul nii aktiivne kui võimalik. Põlemine, kui ärkad ja enne voodilõhna lõppemist, võib teie lihased pehmemaks ja jäigaks jääda, nii et järgmisel päeval nad ei jääks nii aeglaseks.

Harjutus ja kehakaalu langus

Kalorite põletamine

Võimalused

Kuidas kompenseerida