Kas ma saan igal nädalal saada oma bicepsi kohta tolli lihaseid?

Lihaste kasvu põhjuseks on mikroskoopiline trauma lihaskiududele, mis paranevad ennast suuremaks ja tugevamaks kui enne traumat. Tõstefunktsioonide harjutuste abil võite olla võimeline oma nädala sees bicepsile sisse kandma mõne tollise lihase ja võib-olla veel kaks tolli kahe nädala jooksul, kuid varsti on teie keha platoo ja te ei näe sellist kasvu igal nädalal. Arendage plaani, et maksimeerida oma treeningut nende soovitud “relvade” edastamiseks.

Bicepside lihase saavutamiseks keskenduge bicepsi loklite täitmisele – näiteks vasarakelladele, jutlustajate lokkidele ja kaablikurladele. Need õppused keskenduvad teie bicepsile, et aidata luua sellist mikroskoopilist trauma, mis tekitab suuremaid lihaseid. Pushups ja dips aitab ka üles ehitada oma bicepsi lihaseid. Iga harjutuste komplektiga kasutage oma bicepsit kuni ammendumiseni.

Tõstetud kaalu hulk mõjutab seda, kui kiiresti te lihaseid jõuate. Kui teete bicepsi lokke täites 35-kilo turniini, võite enne riket teha 8 kuni 12 kordust, proovige nelja-kuut kordust 45-naelise tõmbega tõsta. Lihaste kiireks ülesehituseks on tõstetud raskuse tõstmine, et saaksite teha vaid paar kordust enne, kui lihased on ammendunud. See harjutuse tase põhjustab teie bicepsi lihastele trauma, aidates neil paraneda suuremaks ja tugevamaks.

Kui teie eesmärk on pigem lihaste üles ehitamine kui ka rasva kaotamine, lõigake oma südame-veresoonkonna väljaõpe ja keskenduge oma jõupingutustele raske kaalu tõstmiseks. Kui teete kõrg intensiivsusega aeroobseid treeninguid, keskendub teie keha teie energia treenimiseks vajaliku energia pakkumisele ja võib lihase energia kaotada.

Kui teete lihaseid, suurendate vajadust kalorite järele. Columbia Healthi sõnul põleb 180-kilo kaalulangistaja tunni pikkuses treeningus ligikaudu 500 kalorit. Te peate sööma veel 500 kalorit või kaalust alla võtma. Kasvavad lihased vajavad ka kaloreid. Columbia Health soovitab süüa veel 500 kilo kala päevas, et saada ühe kilo lihasmassi. Kasutage kõrgekvaliteedilisi valke ja süsivesikuid, et kütusetaks keha ja annaks toitaineid, mis on vajalikud lihase keha massi saavutamiseks. Praetud kana, tailiha, maapähklivõi, munad ja tuun pakuvad oma keha suures koguses rasva sisaldavat valku. Kasutage oma lihaste jaoks energiat tervete terade ja rafineerimata süsivesikute saamiseks.

Bicepsi harjutused

Suurendage kaalu

Lõika tagasi aeroobika

Söö paremal