Kas apelsinimahl takistab kehakaalu kaotamist?

Üks klaasi mahl päevas ei takista teil kehakaalu, kuid tõsine apelsinimahla harjumus lihtsalt võib. Kaalulangus tekib, kui tarbite vähem kaloreid kui põletad. Apelsinimahl sisaldab kaloreid ja kui te neid kaloreid ei põle, võib see põhjustada skaala varjamise.

Kehakaalu alused

Kaaluda 1 kilogrammi kaalust tuleb luua 3,500 kalorit. Te võite seda teha, harjutades põletama rohkem kaloreid, sööma vähem kaloreid või kombineerides mõlemat strateegiat. Kui loote iga päev 500-kalorise puudujäägi, võite nädalas kaotada 1 naela.

Apelsinimahla tähtsus

Üks 8-ounce klaas apelsinimahla sisaldab 110 kalorit. Kui te juua mitu klaasi apelsinimahla päevas, võite tarbida 400 kuni 500 kalorit mahlas eraldi – see on vähem saetav kui kogu toit. Lõika see mahl välja ja see võib olla piisav kehakaalu langetamiseks – tingimusel, et te ei asenda seda teiste kalorivaeseid jooke või toite.

Mõõdukus

Apelsinimahla klaas on võrdne 1 tassi kogu viljaga ja pakub C-vitamiini, foolhappe ja kaaliumi. Apelsinimahl on mugav, eriti kui peate hommikusööki sööma minema sööma ja rikastatud sorte võib pakkuda kaltsiumi ja isegi omega-3 rasvhappeid. Kui te võtate ainult üks klaas iga päev ja arvutate selle osana teie üldisest kalorsusest, ei tohiks see põhjustada kehakaalu.

Kaalutlused

Kui vahetate oma apelsinimahla kogu oranžiks, säästa 50 kalorit ja saada 3 grammi kiudaineid. Täielik apelsin võib olla ka rohkem rahuldav, sest see nõuab närimist ja võtab söömiseks rohkem aega. Sul on veel palju C-vitamiini, foolhappeid ja kaaliumi kogu viljas.