Kalorid mini marsis ja piimjas tee baar

Mars või Linnutee. Võib olla raske valida, millist soovite mõnikord soovite. Mars ja Milky Way on Marsi, Inc. poolt toodetud šokolaadibari kaubamärgid. Marsi baari valmistati algselt ainult Suurbritannias, kuid nüüd müüakse seda kogu maailmas. Minis Marsi baaril on rohkem kaloreid kui Mini Milky Way baari, kuid Marsi riba on suurem.

Kaalutlused

Ameerika Marsi baarid ja Linnutee baarid on sarnased. Marsi baaril on mandlitega nugatkeskus, mis on kaetud karamelliga ja kaetud piimakokolaadiga. American Milky Way baaril on nougat keskus, kaetud karamelliga ja kaetud piimakokolaadiga. Marsi baari ja Linnutee baari, mis on leitud teistes maailma paikades, erinevad Ameerika versioonid oluliselt.

Mini Marsi baar

Üks teenindus on võrdne ühe mini Marsi baari, mis on 18 grammi või 6 untsi. Mini baarit nimetatakse mõnikord suupistete suurusele. Üks mini Marsi riba on 81 kalorit, 3 grammi rasva, 13 grammi süsivesikuid, 12 grammi suhkrut ja 1 grammi valku.

Mini Linnutee baar

Kui võrrelda ühte Mini Milky Way baari minnes Marsi baari, on Marsi baaril rohkem kaloreid. Üks mini-linnutee baari on umbes 30 kalorit. Kuid Linnutee baar on väiksem ja üks teenindus on võrdne viie tükiga, mis on 1,5 untsi või 43 grammi. Üks väikelinnuliikluse teenus sisaldab 190 kalorit, 8 grammi rasva, 30 grammi süsivesikuid, 25 grammi suhkruid ja 2 grammi valku.