Kalorid lihakangas

Ema lihakook on maitsev ja võite arvata, et see lisab naise oma puusadesse. Kuid kalamajana ei ole nii palju kaloreid, kui võite arvata, eriti kui see on valmistatud kalkuniga.

Omadused

Lihapaelad valmistatakse peamiselt lihast, munadest, leivaküpsetest, küpsetatud köögiviljadest ja maitseainetest. Maitseained ja tükeldatud köögiviljad annavad tühised kogused kaloreid; üks muna lisab kogu leivani 70 kalorit, nagu ka leivaküpsised. Tegelik kalorite erinevus tuleneb sellest, millist tüüpi liha te kasutate, veiseliha, kalkuniliha või kana.

Tüübid

Kõige odavam ja kõige tavalisem jahvatatud pakis on 80-protsendiline liha, kuid 1 kilo see sisaldab 1,152 kalorit, mis muudab 4-untsa lihakooki umbes 350 kalorit, sõltuvalt sellest, milliseid lisandusi on liha-lihassa. Kui te tõesti naudite veiseliha, on parem valik 90% jahvatatud veiseliha. Üks kilo 90-protsendilisest lihapuidust veiselihast on 700 kalorit, see tähendab, et 4-untset lihakoogi serveeritakse umbes 225 kalorit.

Kaalutlused

Perdue Värske maa-kana on kalorites üllatavalt kõrgem kui 1-kilogrammne leiba, 906 kalorit. Nii et 4 untsi serveeritud lihaleif on 275 kalorit. Madalaim kalorite valik on maapähkel kalkun. Üks kilo on 640 kalorit ja 4 untsiga kalasööt on vähem kui 200 kalorit.