Kaloreid marinaara kastmes

Pasta on paljude toiteväärsete ja sobivate roogade alus. See on suurepärane köögiviljade, ubade ja kaladega, mis kõik pakuvad kiudaineid, valku ja südame tervislikke rasvhappeid. Vastavalt National Pasta Association, pasta on ka madala glükeemilise toidu.

Toitained

Pasta on hea allikas foolhapet, rauda ja mitut B-kompleksi vitamiine. Küpsetatud nisupasta serveeriv tass hoiab kuni 25 protsenti igapäevasest dieedikiuosist. Pasta on ka väga madal naatriumil ja ei sisalda kolesterooli.

Pasta Marinara kastmega

Pasta koos marinara kaste on üks paljudest viisidest, kuidas saate valmistada ja nautida pasta. Fat Secret’i sõnul sisaldab kala ja kala 5,95 grammi rasvasisaldusega ühe tassi porrulaukiga spagetid. Tavaliselt ei tohiks see muuta igapäevaseks tassiks, kuna serveerimisel sisaldub ka suur naatriumi kogus 1,202 mg.

Näpunäited

National Pasta Association soovitab oma makarontoodete retseptides kasutada väikestes kogustes margariini, võid, taimeõlisid ja toiduvalmistamispritseid. Eksperiment värskete maitsetaimede ja vürtsidega maitse lisamiseks. Leidke viise, kuidas rasvatada, vähendamata tekstuuri ja maitset.