Jalgratta treening vs sörkimine

Sörkimine ja jalgrattasõit on harjutusvormid, mis võivad põletada palju kaloreid. Nad võivad olla suures kauguses südame-veresoonkonna, rasvade kaotuse intervallide ja kõrge intensiivsusega koolituste jaoks. Sörkimine ja jalgrattasõit on ka palju erinevusi, mis tõeliselt eelistavad. Teiste spordialade sportlased kasutavad tavapäraselt harjutust, sest jooksmine on osa enamikust spordist. Rattasõit on tavaliselt inimestele, kes tunnevad kardiovaskulaarsust, ilma et see mõjutaks jooksmist.

Põletatud kalorid

Enamik inimesi, kes võrdlevad kahte harjutusvormi, on mures selle pärast, kui palju kaloreid põletatakse. Täpselt oleks võrrelda pigem kulutatud aega kui kaugust. Haiglad, tuul ja vorm on muu hulgas ka põletatud kalorite arvessevõtmiseks. Õige vormi kasutamine sõidu ajal ja jalgrattasõit aitab säästa energiat. Praegu eeldame, et võrrelda põletatud kaloreid samade ilmade, mägede, intensiivsuse ja korrektse vormi abil. Texase Ülikooli dr Edward Coyle on otsustanud, et jalgrattaga sõitmine 20 miili kaugusel on umbes 5,6 miili. Iga jalgratturiga läbitud miil peab sõitma umbes 3 1/2 miili kaugusel. Pidage meeles, et selle tulemuse võib muuta ka paljud teised väikesed tegurid.

Keha rasva kadu

Running on rohkem kaalutlusi kui jalgrattaga, mis muudab intensiivsuse kõrgemaks iga sammu võrra. Jalgrattasõidul on tõusud ja mõõnad intensiivseks, sest võite mõne hetke pärast jalgrattaga alla minna või peatada pedaalimise. Kuigi mägedes jalgrattaga sõitmine võib jalgade lihaseid ehitada, sest see on isoleeritum kui sörkimine. Ehita lihas on see, kuidas me tegelikult kaotame keha rasva.

Funktsioon

Sörkimine on funktsionaalsem kui jalgrattaga sõitmine, sest ainus aeg, mida vajate jalgrattaga sõitmist, on siis, kui te tegelikult tsiklitate. Running on osa peaaegu mis tahes spordist, rääkimata tegelikest olukordadest. Jalgrattasport toimub peamiselt sagitaaltasandil, kuna kõik filmid on painduvad ja pikendavad. Puus paistab, põlve laieneb, pahkluud dorsiflex ja plantiflex, puus laieneb ja põlved painduvad. Rattasõidul töötavad jalad ainult jalgade liikumise toetamiseks. Running kasutab kõiki jalgrattaga seotud ühiseid tegevusi, kuid seda saab muuta erinevates liikumissuundades. Sõitjad saavad sõita külgsuunas eesmise tasapinna röövimise ja liikumise eest. Ratturid saavad kasutada ka puusade ja pagasiruumi pöörlemist. Tagurpidi liikumine on sagitaaltasapinna teine ​​tüüp, kuid domineerib neljajalgsetel. Kuna kõik lennukid on spordis ja elus, on see töötab funktsionaalsemaks.

Kasu

Rattasõit ja sörkimine võivad vähendada teie südame löögisagedust, soodustavad keha rasva kadu ja suurendavad vastupidavust. Running võib ennetada osteoporoosi ja parandada kehahoia.

Puudused

Rattad võivad põhjustada kokkupõrkega vigastusi ja jalgrattasõit ei anna spordi ja eluea liikumisele mingit tähtsust.