Igapäevane hommikune venitusharjutus

Hommikuse venitusperioodi läbimine aitab pärast lihaseid lõtvama lihaseid. Soojenemine enne venitamist võib aidata vältida lihaspinget. Enamik venitusi ei võta palju aega ja nõuavad minimaalset ruumi. Isegi kui teil on aega mõnele venitusharjutusele igal hommikul, hakkate oma päevaga alustama positiivset märkust.

Pingutamise soojendus

Kui sa ärkad hommikul, peate oma lihased soojenema enne venitamist. Hommikused venitused võivad pingutada oma lihaseid pärast öösel tegevusetust. Jalutage oma maja ümber, et oma lihaseid soojendada. Roti ja jalgade raputamine vere voolamiseks. Alustage venitamise rutiini, kui olete oma soojenduse lõpetanud.

Kael laieneb

Kaeluse pikendamine aitab leevendada varajast hommikust tingitud valu, mis sageli tekib pärast magamaminekut. Pöörake põrandale püsti ja hoidke oma relvad oma reitel. Langetage lõualuu oma ülemise rinna poole ja hoidke seda viieks sekundiks. Tõstke oma lõug üles, asetage peaga tagasi ja otsige lae alla. Hoidke venitamist viis sekundit, seejärel korrake kogu liigutamist kolm korda. Kui olete lõpetanud, keerake oma pea viieks sekundiks vasakule, seejärel viieks sekundiks paremale. Korda venitada kolm korda, et lahti oma kaela põhjalikult lahti.

Alumised seljaosakesed

Kui teil on varane hommikune seljavalu, siis aitab seljaosa venitada lihaseid. Soojendage oma selja lihaseid, tehes mõnda kerget pagasiruumi keerdumist, seejärel istuge toolil. Pese oma käed põlvedele ja aeglaselt edasi edasi, kuni ülemine keha on põrandaga paralleelne. Lõpeta aeglaselt. Tehke 10 täielikku kordust. Kui tunnete, et teie selja pingutage, kui langetate edasi, peatu ja istuge ülespoole. Sest kui just ärkasite, peate võib-olla soojenema veidi enne venituse jätkamist.

Jalg venib

Kerge venitus aitab teil vere voolu sattuda jalgadele pärast magamamist. Raputage oma jalad lihaste soojendamiseks, siis asetage oma parem käsi vööst kõrgemale toolile. Püstige otse, seejärel painutage vasak jalg põlvega ja jõudke vasakusse käpa vasakusse pahkluusse. Tõmmake oma pahkluu suunas, kuni tunnete oma vasaku jala lihase pingutamist. Hoidke positsiooni viiekordseks, seejärel langetage oma pahkluu tagasi, et viimistlus lõpetada. Tehke oma vasaku jalaga 10 jalga, seejärel lülitage pool ja tee 10 parema jalaga.

Teie õlgade ja rindade venitamine aitab pärast pimedalt ärkamist pinget leevendada. Ribage oma käed vere voolamiseks, seejärel lükake käed õlgade külgede suunas peopesadega põrandale. Tooge oma käed ja keerake need X-ks moodustamaks. Pange oma rindkere lihased kokku ühele, siis laske oma käed oma külgedele välja. Hommikust venitava rutiini lõpetamiseks korrake harjutust 10 korda.

Õhk ja rindkere venib