Dieet ja kehatemperatuur pärast rasvaimu

Liposuktsioon on invasiivne protseduur ja teie taastumine sõltub teie poolt kasutatava rasvaimu suurusest ja tüübist ning ravitavast alast vastavalt Liposuction Cosmetic Surgery Procedure veebisaidile. Nagu iga operatsiooni puhul, peate järgima arsti nõuandeid operatsioonijärgse hoolduse ja rehabilitatsiooni ajal, kuid üldiselt on oluline hästi süüa ja peagi pärast operatsiooni hakata liikuma, et tagada pikaajaline kasu ja soodustada verevoolu, et vähendada Verehüüvete ja nakkuste oht.

Liposaktsioonist

See protseduur kasutab imemist, et eemaldada rasv naha pinnalt, ja seda saab teha kas üldise või kohaliku anesteetikumiga, teatab Liposuction.com. Üldiselt peetakse kohalikku anesteesiat parema võimaluse tõttu, sest rasket sedetatsiooni üldise anesteetikumi kaudu võib olla ohtlik, see võtab rohkem aega, et anesteesioloog taastuda ja seda peab manustama.

Postoperatiivne harjutus

Lipo.com sõnul on see lihtne vähemalt paar päeva vahetult pärast operatsiooni ja vältida intensiivset tegevust kuni ühe kuu jooksul. Sõltuvalt sellest, kus töödeldav ala on, võite võta lühikese ja õrna kõndida varsti pärast, et julgustada ringlust. Jätkake harjutust umbes ühe neljandiku oma normaalse intensiivsuse ja kestusega ning järk-järgult üles ehitama, kui jõud taastub ja ebamugavustunne väheneb.

Operatsioonijärgne dieet

Kuigi täiskasvanutel on fikseeritud arv rasvasisaldusega rakke ja rasvade eemaldamine lõplikult mõned neist eemaldab, võivad ülejäänud rasvrakud kasvada ja suurendada kehakaalu, teatab Smartliposuction veebisait. Sel põhjusel peaks rasvaimu kasutama protsessi ühe osana, et saavutada soovitud keha kuju, mitte aga viivitamatult kaalust alla võtta, teatab Lipo.com. Teil on suurem tõenäosus säilitada selle operatsiooni eeliseid pikemas perspektiivis, kui järgite tervislikku ja tasakaalustatud toitu pärast protseduuri läbimist. Smartplasticsurgery.com sõnul on valk paranemisprotsessi jaoks eriti oluline, kuna see vähendab soola tarbimist turse vähendamiseks.

Alkohol

Alkoholi joomine vähemalt 48 tundi enne ja pärast operatsiooni, vastavalt Liposuction Cosmetic Surgery Procedure veebilehele. Vedelikupeetus ei sega ühtegi operatsioonijärgset ravimit, millega te olete, ja tavaliselt aeglustab ravimisprotsessi. Tungivalt soovitatakse suitsetamisest loobuda mõistliku aja jooksul enne ja pärast operatsiooni, kuna see mõjutab veresooni ja võib põhjustada tüsistusi, mis viivitavad teie taastumisega.

Ettevaatusabinõud

Lipo.com sõnul on normaalne, et töödeldud ala tunnevad end mõneks päevaks pärast rasvaimu tundlikuks, ebamugavaks ja isegi kergelt valuks. Töödeldud ala on punane ja tõstetud kohe pärast operatsiooni. Kuid pikaajaline turse ja punetus – eriti koos valu – võivad olla infektsiooni tunnuseks. Kui mõni neist sümptomitest on äärmuslik või püsib pikka aega pärast operatsiooni, pöörduge oma arsti poole.