Dating lahutatud naiste lastega

Enamik üksikmumeid, kes on uuesti abielu lahutanud viie aasta jooksul abielulahutuse järel, vastavalt 2006. aasta U.S. Census Bureau’i aruandele “Remarriage in the United States”. Kuid enne, kui saate temaga abielluda, peate oma dating-suhetes oma usaldust ja armastust võita. Tutvumisperioodil on ühised väljakutsed, sealhulgas suhete kiirus, tema vajaduste tasakaalustamine tema lastega ja ajakavade esitamine.

Tema prioriteedid

Tutvumine ei ole üksiku ema peamine prioriteet, seega aitame tal asju korraldada, et ta saaks teiega välja minna. Las ta tean, sa mõistad, et tema lapsed tulevad esimesena. Kui ex ei osale lapsevanemana ja lapsed on liiga noor, et neid üksi jääda, peab ta lapsehoidja palgama või vähemalt olema kaugel plaanis minna. Raha võib olla ka tema jaoks kitsas, pakkuge nii, et maksate lapsehoidjale ja kindlasti kevadeks kõigi muude kuupäevade kulude katmiseks.

Lahutatud emade omadused

Ühe ema peab olema truu, iseseisev, patsient, reaalne, praktiline, lõbus, enesevigav, hooliv ja vali õige mehe tema ja laste jaoks. Ta on kindel ja tänulik oma tugevuste ja võimete üle. Oma unistuste meheks sa ei saa luua draamat ja sa peaksid lapsed tahtma. Imelised tema tugevad küljed ja kommenteerida neid neile. Näidake talle, et saate oma elule jõudu, stabiilsust ja armastust tuua.

Tähelepanuväärne on meeldiv lapsed

Ühe ema ei taha kulutada palju aega, kui külastate meest, kes ei soovi lapsi, nii et laseks tal teada, kuidas lapsed tunnevad ja kuidas saada lapsepõlveks, soovitab Kate Anthony oma YourTango artiklis, “Kate näpunäited olla awesomely datable ühe emaga.” Kui teil on lapsed, võite lasta tal teada, et saate aru, kui keeruline dating on ühe vanemaga. Mõni lugude vahetus teie lastele võib ka oma vestlusse lisada huumori ja murda jää oma esimesel kuupäeval.

Tutvuge lastega

See on tavaline, et lapsed tahavad, et ema ja isa võtaksid ennustustega kokku. Vanemad lapsed võivad psühholoog Carl Pickhardti sõnul “Noorus ja vanematega tutvumine”, psühholoogia täna kirjutades, ebamugavalt mõtlema ema kui dating, seksuaalse olemise pärast. Kui suhe tugineb pikaajalisele pühendumusele, siis kohtuvad lapsed. See võib alata emma sõbra sissejuhatusest ja edusammudest, mis hõlmavad teda ja lapsi, kui asjad liiguvad positiivselt. Võtke see lapsega aeglaselt ja ehitage sõprusel põhinev suhe, mitte tulevikuparatuurina.