Aminohapete lisandid energia jaoks

Energiapuudus võib teie treeningut tõesti tühjendada. Kuigi teie keha võib energiaallikana kasutada valke ja aminohappeid, pole see eelistatud allikas. Iga aminohapete lisand, mida kutsutakse esile energiakandjana, sisaldab tõenäoliselt teisi koostisosi, mis annavad teile tõuke. Konsulteerige oma arstiga enne oma tavapärase täienduse lisamist.

Aminohapped ja energia

Kui soovite oma treeningut tõhustada, on süsivesikud teie keha eelistatud allikas. Vastavalt Gatorade Sport Science Instituteile võib energia kasutada aminohappeid, kuid tüüpiliselt vähem kui 5 protsenti oma energiast pärineb aminohapetest. Kuid kui te ei tarbi piisavalt kaloreid või süsivesikuid piisavalt, võib keha teie lihaskoe lõhkuda ja kasutada aminohappeid energia jaoks., Kuigi aktiivsetel inimestel on vaja rohkem valke, peaksite suutma rahuldada oma igapäevaseid vajadusi ainult toidu kaudu Ilma et oleks vaja täiendada.

Aminohapete täiendused

Külastage ükskõik millist vitamiinipoe ja võite leida aminohappeliste esemete ridu, sealhulgas üksikuid aminohappeid ja aminohapete segusid. Need, kes turustavad energia parandamiseks, on tavaliselt aminohapete segu, mis sisaldab muid koostisosi. Täiendavate koostisosade hulka võivad kuuluda mineraalid nagu kaalium ja kaltsium, kofeiin, rohelise tee ekstrakt, rohelise kohvi ekstrakt, panaxi ženšenn ja muud toitained või ravimtaimed.

Mis annab teile energiat

Kofeiin on tuntud stimulaator, mis aitab treeningut energiat suurendada. Aminohappeenergia lisandid ei sisalda süsivesikuid, vaid on kofeiini allikas, mis annab teile energia. Riiklik tugevus- ja kliimaseadmete liit märgib, et enne treeningut võetud aminohapete lisamine võib aidata suurendada lihaste kasvu ja taastumist, kuid mitte energiat. Tegelikult, kui tegemist on lihaste kasvu aminohapete lisanditega, ei tundu see olevat oluline, kas te võtate neid enne või pärast kehalist kasutamist.

Vaadake kofeiini

Kui võtate aminohappejärgse täienduse energia saamiseks, loe silt, et määrata selles sisalduv kofeiin. Energia aminohapete lisandiks võib olla 100 milligrammi või rohkem kofeiini portsjoni kohta. MedlinePlus ütleb, et enamik täiskasvanuid võib tarbida ligikaudu 400 milligrammi kuni 500 milligrammi kofeiini päevas ilma igasuguse halva toimega. Liiga palju kofeiini võib põhjustada närvilisust, unisust või peavalu tekitamist. Kõigist allikatest pärit kofeiini tarbimise jälgimine võib aidata teil seda ülekasutada.

Söömine enne ja pärast treeningut

Aminohapete saamiseks ei pea te täiendust võtma. Kõik toidud, mis sisaldavad proteiine – liha, piim, terad, oad, köögiviljad, seemned ja pähklid, – sisaldavad aminohappeid. Energia ja aminohapete puhul proovige enne treenimist mitterahalist kreeka jogurtit või segage oma aminohapete lisandit puuviljasuhkrutena. Pärast treeningut peate kindlasti sööma süsivesiku ja proteiini suupisteid 30 minuti jooksul pärast lihaste ülesehitamist Ja energia hoogustamine. Võite oma aminohapete lisandit segada oma spordijoogi või mahlaga, et saada oma süsivesikuid ja valku. Või lihtsalt jooge tassi madala rasvasisaldusega šokolaadipiima.