Akne tasuta vs proaktiivne

Paljud inimesed ühendavad oma akne ravimiseks erinevaid puhastus- ja toonertooteid iga päev. Potentsiaalsete klientide leidmiseks on nii Proactiv kui ka AcneFree välja töötanud akne ravi süsteemid, mis ühendavad kolme või enama toote. Mõlemad naha tootjad kasutavad oma kõige populaarsemate toodete puhul bensoüülperoksiidi, tõestatud akne-võitlejat.

Koostisosad

Kuigi akne on tingitud tegurite kombinatsioonist, sealhulgas naha rakkude liigse hukkumise ja nahale liiga palju õli, võib bakteriaalne infektsioon palju halvemaks, vastavalt veebisaidi MayoClinic.com andmetele. Vastavalt veebisaidi Drugs.com teatasid nii AcneFree kui ka Proactiv’i akne töötlemise süsteemides bensoüülperoksiid võitleb akne tekitavate bakteritega. Samuti aitab see nahka kuivada, eemaldades liigse õli, mis võib nahka ummistada.

Funktsioon

AcneFree’i kolmeosaline süsteem tundlikule nahale ja mõlemad Proactiv Plus’i kuuluvad ka teismeliste hulka kuuluvad tooted, millel on toimeaine salitsüülhape. Salitsüülhape, teine ​​koostisosa, mida tavaliselt leidub aknevastastes toodetes, aitab teie poorid tühjendada, kutsudes nahka koorima. Samuti aitab see vältida uute pooride turvavööde moodustumist.

Efektid

Nii AcneFree kui ka Proactiv’i toodete abil leitud bensoüülperoksiid ja salitsüülhape võivad efektiivselt ravida kerget kuni mõõdukat akne, vastavalt veebisaidi MayoClinic.com lehele. Aga ka mõlemad võivad ärritada teie nahka, vastavalt Drugs.com. Bensoüülperoksiid võib samuti põhjustada liigset kuivust, samal ajal kui salitsüülhappe kasutamine põhjustab sageli liigset koorumist.

Tulemused

Ükski akne ravim ei tööta kõigile ja AcneFree ja Proactiv pole eranditest. Vastavalt Acne.org-i arvustustele ei saa kasutajad ühtlasi kõrget reitingut. Paljud Proactiv kasutajad kaebasid toote 75-dollarist hinnasildi ja mõned ütlesid, et Proactiv kasutas seda, mida nad nimetasid ebaausate arvelduste tegemiseks. Rohkem sai AcneFree’i kliente, kuid teised kaebasid, et nad on halvenenud.

Kaalutlused

AcneFree ja Proactiv pakuvad mõnda tööd mõnede akne põdevate patsientide jaoks, kuid mitte teistele. Kui teil on kangekaelne akne, peate võib-olla eksperimenteerima, et näha, milline süsteem ja millised tooted teile kõige paremini sobivad. Veebilehe MayoClinic.com andmetel võivad ärritus ja muud kõrvaltoimed, mida võite näha üle-kontolistest akne ravimitest nagu AcneFree ja Proactiv, sageli pärast ühekuulist ravi.