Aeroobika trenni laulud

Muusika on võimas tööriist, mis võib jätta teid naerutama, nutma või armastama. See võib lisada ka oma aeroobse treeningu jaoks meloodilise tõuke. Ärge unustage, et kõik, mis juhtub raadios või voogesituses läbi jõusaalis asuvate kõnelejate, saate luua oma isikupärastatud treeninguprogrammi lauludega, mis sind naeravad ja aitavad teil liikuda.

Miks muusika

Muusika lisab täiesti uue mõõtme sellest, mis võib olla muidu ho-hum’i treeninguks muutunud. Selle asemel, et pöörata tähelepanu järgmisele rutiinsele sammule, lööb või segatakse, võite lasta oma kehal oma asju teha, kui teie meel on muusikast. Kui teile meeldib midagi, nagu muusikat, kipub see ka pikemaks ajaks kinni, nagu treening.

Kui kiiresti

Minge laule, mis panevad teid liigutama ja paaritama – aga mitte neid, mis on nii kiirelt, et nad lahkuvad sind aeroobika põrandal higine hunnik. Tempo vahemikus 120 kuni 140 lööki minutis on umbes parem, armastus teada: harjutusnädalad. “Keskmine tantsuklubi mängib muusikat, mis on üldiselt vahemikus 80 kuni 128 lööki minutis,” viitab Marie Claire, ja te soovite ühte treeningut, mis on natuke kiiremini kui teie keskmine tants.

Näpunäiteid kogumise kohta

Kui te ei suuda seista Bruce Springsteeni, ei ole oluline, kui palju võidab minutis oma “Born to Run”, et te ei kavatse seda nautida. Jälgige muusikat, mis sobib teie treeningu tempos ja on midagi, mis sulle meeldib. Veebisaitide maailm pakub soovitusi tipp-aastate 1980-ndate treeningute ja tantsuloodude kohta, et jõuda parimaks treeningmuusikaks, alates parimatest aeroobsetest diskokaalidest kuni parima treeningkiviga. Osta CD-d või ostke CD-de laulude või individuaalsete lugude kogumik MP3-vormingus online-allikatest.

Populaarsemad laulud

Fitness ajakiri kogus mõningaid treeningu laule, mis põhinesid nii selle toimetajate kui ka lugejate valikul. Edetööride valikul on Yves Larocki “Rise Up” ja Britney Spearsi “Break the Ice”. Üle 100 treeninglaulu hääletasid Christina Aguilera “Justin Timberlake’i” SexyBack “käivitasid lugejad ja” Christine Aguilera “” Ei ole muud meest “.” Fitness “sisaldas isegi parimaid lugusid, mis aitasid kaasa keha enesekindluse tõstmisele koos teenindusaegadega Des’ree Bon Jovi “You Gotta Be” ja “See on mu elu”.