3 kasu bossist

IDEA Tervise- ja Fitness Assotsiatsiooni 2008. aasta küsitluse kohaselt on üheksateistkümne kuus protsenti koolitajatest pakkuda tasakaalukoolitust kui istungivalikut. Teisisõnu pakuvad need spordispetsialistid tasakaalustamisvahendeid, nagu näiteks Bosu treener, et nad töötaksid, aitaksid oma klientidel lihaseid ja närve kooskõlastada, et tasakaalustada ebastabiilse pinna tüübi, mida saate reaalses elus lihtsalt kokku puutuda, kuid see ei ole ainus kasu, mida Bosu koolitajad pakuvad .

Bosu treener näeb välja nagu jäiga plastist alusele paigaldatud pool treeningulõu. Bosa palli saab kasutada kuppelpoole suunas ülespoole, nii et see istub plastmassist aluspinnale või kui kuppel külg on allapoole. Bosu koolitajad on mitmekülgsed, et kasutada venitusabivahendeid, tasakaaluõpetusvahendeid, taastusravi seadmeid ja isegi jõutreeninguid ning püomeetrilisi koolitusvahendeid. Bosu võtab vähem ruumi kui stabiilsuspall ja kuna see on kummalgi küljelt tasasel, ei pea te Bosusi treenerit muretsema, et teid eemale tõmbaks, kuidas stabiilsuspallid sageli teevad.

Enamik võimla massaažitugevusmasinaid paneb sind tõmbama ja tõmbama käepidemeid, mis liiguvad kindlaksmääratud rajades, luues lihasjõudu ja vastupidavust, kuid mitte sellist koordineerimist, mida peate vabade raskuste stabiliseerimiseks, kui need liikuvad vabalt ruumi kaudu. Vabade kaalude kasutamine, nagu hantele ja barbellidele, sunnib teie lihaseid tasakaalustama ja juhtima raskusi, ja teie Bosu treeneri treenimine võtab selle sammu edasi, sundides oma tuumikut pidevalt kogu töö ajal töötama. See on ka suurepärane viis lihtsate harjutuste tegemise keerukamaks tegemiseks. Kui saate teha täieliku komplekti pushups, lunges või squats hea kujul, proovige seda teha Bosu treener ja te leiate end tööle palju raskem.

Nagu stabiilsuspall, on Bosu treeneri ümardatud tipp – kui asetate selle kuppelpoole ülespoole – see toetab selgeid ja kõhuõõnesid. Liigutage ennast treeneri pehmele kuppelile, pöörake allapoole või üles ja lõdvestage venitada. Võite ka Bosu treeneri kupli küljelt alla asetada ja kasutada seda vasakate venitusplaadina, kallutatavat plaati, asetage ühe jalaga palli jäik plastide servale ja puhastage jalg põrandale põrandal. Bosu treener kallutab teie alla, toetades oma jalgsi, kui venitad oma vasika lihaseid.

Iga nädala nädala treeningu ümberlülitamine on üks parimaid viise, kuidas hoida lainetust põrkamata. Teie rutiinsete muutuste tõttu jõuab keha teiega uute stiimulitega kohanemiseks, kuid võib-olla veelgi tähtsam, nad hoiavad ka teid meelelahutuseks. Saate kergesti planeerida ja teha treeninguid ilma Bosu treenerita, kuid kui selle kasutuselevõtmine hoiab teid piisavalt meelelahutust, et töötada välja või lihtsalt uuesti lõbu teha, on see väärtuslik investeering.

Bosu kohta

Tasakaalu koolitus ja treeningu intensiivsus

Paindlikkuskoolitus

Treeningvarustus ja meelelahutus