1200-kaloriline dieet meestele

Tervishoiu ja humanitaarabi osakonna andmetel võib enamik täiskasvanud mehi ohutult kehakaalu kaotada tervislikul tempos, järgides 1200-kalorit-päevas toitumise kava. Vastavalt American Heart Associationile on kaalu kaotamine oluline ülekaalulistele meestele, kuna see võib oluliselt vähendada südame-veresoonkonna haiguste riski, mis mõjutab igaühe kolme täiskasvanud meest.

Kui planeerite 1200-kalorilist dieedi kava, jagage oma kaloreid kolme toidukordi ja ühe suupiste vahel. Iga söögikord peaks koosnema umbes 350 kalorist ja ülejäänud 150 kalorit võib suupistete suunas suunduda või suupisteid kogu päeva jooksul suunduda. Iga kolme tunni pärast söömine aitab hoida päeva jooksul tunda end täis ja hoida sind energia tasemes. Parim viis üleminekule madala kalorsusega dieedile on nädalate või kuude jooksul. Näiteks lõigake 100 kalorit oma igapäevasest kalorikogusest igal nädalal, kuni jõuate 1200ni.

Osa juhtimine ja toiduvalik on võtmetegurid. Tervishoiu ja inimressursside osakond soovitab iga päev tarbida 4 untsi teravilja, 1 tassi puuvilja, 1,5 tassi köögivilja, 3 untsi tailiha või oad, 2 tassi piima või muid piimatooteid ja 17 grammi rasvu ja õlisid. See 1,200-kalorikuluplaan võimaldab ka ligikaudu 171 kaalutletut kalorit, mida saate kasutada lisatud suhkru, maitseainete või lisatud suupiste nagu puuviljaosa. Proovi madala kalorsusega hommikusöök võib sisaldada 1 tassi koorega teravilja koos 1 tassi kooritud piima ja banaaniga. Õhtusöök või lõunasöök võib koosneda 3-untsistest kanarindidest, ¾ tassi rohelisi oase, väike salat 2 tl oliiviõli ja palsamäädikat ning värsket virsiku.

Lisaks südamehaiguste riski vähendamisele märgivad haiguste tõrje ja ennetamise keskused, et mõõdukas kehakaalu langus ainult 5-10 protsenti praegusest kehamassist võib aidata suurendada vererõhku, kolesterooli ja veresuhkru taset. Need tegurid on teie tervise oluline osa. Muud kehakaalu kaotamise ja tervisliku toitumise eelised hõlmavad energia taset, paremat meeleolu ja enesekindlust.

1,00-kalorise dieedi kava järgimisel on kaalukaotus potentsiaal suur. Näiteks Ameerika Ühendriikide täiskasvanud meestel ei ole haruldane tarbida 2500 või rohkem kalorit päevas, et säilitada oma praegune kehamass. Selle summa kaotamine 1300 kalorist annab netokahjumi rohkem kui 2 naela nädalas. CDC soovitus ohutu kehakaalu langetamiseks on 1 kuni 2 naela nädalas, nii et aasta jooksul on potentsiaal ohutult kaotada 50-100 naela.

Toitlustamise ajakava

Toiduainete soovitused

Kasu

Potentsiaal